ECHO 24 in. 59.8 cc Gas 2-Stroke Cycle Chainsaw CS-620P-24
ECHO chainsaw CS 620P with 24" bar cuts up to 42" diameter logs
Easy-access, heavy-duty two-piece air filter for easy cleaning
Professional-grade bar & chain - superior operation & durability
Lease to Own at
SKU
CS-620P-24
SKU: CS-620P-24
50:1 ratio equal 1 US Gal. 89 octane plus 2.6 fl. oz. ECHO PowerBlend gold oil or ECHO red armor oil
Gas powered chainsaw features a 59.8 cc professional-grade 2-stroke gas engine
Chainsaw comes with a 1-year commercial/5-year consumer warranty
Comes with professional-grade 24 in. bar length to handle a wide variety of cutting tasks